niedziela, 8 stycznia 2017

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO...


Od dawna moja pasją było gotowanie, nie jest to moje wykształcenie ale od niespełna 2 lat pracuję jako kucharka w jednym ze Spa w Belgii. Od roku interesuje mnie wyłącznie zdrowa, nieprzetworzona żywność - nie chodzi tu o jakieś kuracje odchudzające i diety, ale o czyste zdrowie. Zmusiły mnie do tego przede wszystkim problemy zdrowotne, ale to właśnie dzięki nim czuje się o niebo lepiej (mój mąż-sportowiec również chwali sobie takie fit dania). A dlaczego wspominam o tym na moim blogu? Ponieważ zauważyłam, że odkąd odżywiam się zdrowo, kondycja mojej skóry i włosów jest o niebo lepsza. Nie ukrywam, że spadek wagi to tylko plus efektu ubocznego :-D Na pewno nie raz będę wspominać o jakichś nowinkach żywieniowych bo "w zdrowym ciele, zdrowy duch".


Główną tematyką bloga jest zdrowie i uroda. O zdrowiu będę wspominać od czasu do czasu w różnych wpisach o gotowaniu czy aktywności fizycznej. Uroda to przede wszystkim to co nas tygryski kręci najbardziej, czyli pielęgnacja ciała, makijaże, fryzury i pazurki. Wszystko to, co przez lata praktykowałam na sobie i bliskich.

2 komentarze:

  1. Powodzenia w blogowaniu! :) chętnie poczytam o wszelkich nowinkach żywieniowych i ciekawych przepisach, i nie tylko ;)

    OdpowiedzUsuń